Yeni Yılınız Kutlu Olsun

3 Kas

Sevgili çocuklar!.. 2014 yılını geride bırakarak, 2015 yılına girmeye sayılı saatler kala sizlerle tanışma ve buluşma mutluluğunu yaşadığım için duyduğum mutluluğu ve yeni yıla yönelik düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Günlük hayatta yaşadıklarınız veya tanık olduğunuz olaylar, durumlar hakkında en çok sizler bilgi sahibisiniz. Sorunlarınızın çözümünde katılımlarınız ve önerileriniz çok değerli.

2014 yılı içinde, sizleri ilgilendiren konularda, görev ortağımız olarak çalışmalarda bize verdiğiniz destek ve güçle sesiniz olmaya çalıştık. İdarelerin uygulamaları karşısında haklarınızı savunabilmenize yardımcı olmak, görüşlerinizi rahatlıkla ifade etmenize olanak sağlamaya, başvurunuz üzerine sorununuzu incelemek, araştırmak ve ilgili idareye önerilerde bulunmak için çaba gösterdik.

Kurumumuz için sizin yüksek yararınızı gözeterek haklarınızı tanıtmak ve korumak çok önemli. Haklarınızı tanımanız ve topluma katılımı yüksek, barışık, kendisine güvenen ve inanan bireyler olarak katkı sunmanız amacıyla çalışmalarımızı hep birlikte artırarak sürdürme çabası içerisindeyiz.

Gelin 2015 yılı, paylaşımlarımızın yılı olsun. Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. Yeter ki kendi gücümüze inanalım. Yeni yılda kendinize inancınızı pekiştirmeniz ve mutlu olmanız dileğiyle 2015 mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin.